Jaké jsou módní trendy letošního léta?
Ať už je letošní rok jakýkoliv, módní trendy nezastavil ani koronavirus. Kulatý a kruhový rok, i tak by se dal nevyzpytatelný 2020 nazvat.


Rok ve znamení kruhu a kulatých tvarů


Jestliže v minulých letech byly kruhové šperky a tvary zapomenuty, v letošním roce, a pak speciálně toto léto, budou téměř všude. Kdo nechce být mimo módní trend, určitě by si do své šperkové sbírky měl pořídit tyto tvary. Kruhové náušnice, oválné náhrdelníky, korálkové náramky, nebo šaty s kruhovými vzory. To vše je totiž toto léto plně v kurzu a přední světové značky tomu udávají trend.


Pestré barvy a odvážnost


Pokud se dá některý rok nazvat pestrobarevným, je to právě tento. Letní teploty a co nejzářivější kombinace barev. To je něco, co by si měl letos pořídit každý milovník módy. Pokud jsou vaše šatníky černé, nebo s jednobarevnými tlumenými barvami, zkuste se letost trochu odvázat. Letos nebude barevná kombinace sytě červené, zelené a modré v kruhových fraktálních ornamentech nijak extravagantní. Naopak budete šik a trendy. Nebojte se experimentovat ani s netradičními střihy. Již mnoho let se Francie považuje za Mekku módy. Dnes každá francouzská žena ví, že kombinovat dražší kousky z její skříně s těmi z konfekce je sázka na jistotu. Samozřejmě to chce trochu citu, ale letošní léto můžete být divocí a budete trendy.


Zlatý nebo přírodní šperk?


Šperky jsou již od pradávna něco, co milují nejen ženy, ale i mocní muži si své tělo zdobily kdejakým zlatým náramkem a náhrdelníkem. Dnešní doba je velmi nakloněna jak klasickým šperkům z drahých kovů, které je letos dobré udržovat v minimalistickém stylu nebo pořádně pestré, tak i přírodním materiálům. Návrat k přírodě skrz šperky z drahých kamenů, polodrahokamů nebo dřevěných doplňků, je více než vítaný. Dnešní mladí trendy lidé se k přírodním materiálům vrací čím dál více, baví je na nich jejich čistota, propojení s přírodou a pokud srovnáte cenu s drahými kovy, jejich cena je mnohem příznivější, aniž by jim to ubíralo na jejich kráse. Červený korál, Malajský jadetit, Opalit, Zelený imperial a mnoho dalších polodrahokamů v náramcích nebo náhrdelnících, jsou dnes oblíbenou volbou pro doplnění letních pestrobarevných outfitových kombinací. Letos se tedy nebojte experimentovat a najít cestu zpátky k svojí bohémské duši a přírodě.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • Instagram - White Circle

©2020 by nBRD.