Naše Story

Autorem ručně vyráběných náramků je dnes už jednatřicetiletý Jiří Pikrt, pro kterého jak on sám říká, je výroba a pletení těchto náramků vyjádřením a vybouřením jeho umělecké a tvořivé části osobnosti. 
NÁŠ TÝM

Značka New Brand je poslední transformací všech předchozích podnikatelských a brandových pokusů. V roce 2014, kdy Jirka poprvé upletl a vyrobil první náramek, ušla značka dlouhou cestu. 

,,Bylo to pro mě tenkrát něco, po čem jsem toužil, ale zároveň jsem o tom vůbec nic nevěděl. Pro první pokusy jsem sháněl kameny na výrbou náramků všude možně. Mnohokrát jsem se spálil, protože objednané zboží byl padělek, nebo neodpovídal vůbec deklarované kvalitě. Stejně tak s návlekovým materiálem jsem dlouhou dobu laboroval a nebyl spokojen. Náramky praskaly, nedokázaly si udržet punc kvalitních materiálů, a to mi vadilo. Sám jsem naštvaný, pokud za zboží zaplatím, materiály pak mají vady a musím řešit pracně reklamaci. Postupem času jsem však otestoval mnoho dodavatelů jak polodrahokamů, tak i návlekového materiálu a myslím, že jsem nakonec vyladil vše k mojí spokojenosti a doufám i ke spokojenosti mých zákazníků."  Říká majitel celého konceptu, Jiří Pikrt.

Jak nám také prozradil, snaží se pro své náramky objevovat stále nové materiály a testovat jejich vlastnosti v průběhu času. Značka se prý snaží vyhovět hladovému módnímu trhu , který je v Čechách prý konečně po 30 letech od revoluce, na srovnatelné úrovni se západem.

Jiří Pikrt

Majitel, návrhář, nadšený výrobce, skladník, vrátný, účetní, uklízečka, ochutnávač vína, amatérský houbař

 

Petr Hervy

Hlavní fotograf, kameraman

www.petrhervy.com

 

  • Instagram - White Circle

©2020 by nBRD.